תודה שכתבתם לי
אצור קשר בהקדם
השארת הודעה מהירה
פארטי בוקס, אטרקציות לאירועים
שליחת הודעה מהירה
להזמנות חייגו 050-4299933

עמדת צילום Selfie

צילומי הסלפי כבשו את העולם וזה נכון לגבי אנשים מכל המינים ובכל הגילאים – ילדים ומבוגרים.
כחלק מכך, אם אתם מעוניינים באטרקציה ייחודית, פופולארית ואטרקטיבית לבר/ת מצווה שלכם - אטרקציה אשר תסחף אליה את כל האורחים – עמדת צילום סלפי היא הכתובת המושלמת עבורכם לאירוע הבר/ת מצווה.

עמדת צילום סלפי שהיא עמדת צילום מגנטים אוטומטית לאירוע הבר/ת מצווה, מתאימה לכל סוגי האירועים וטומנת בחובה יתרונות רבים הן עבור האורחים והן עבור בעלי השמחה.
אורחי הבר/ת מצווה נהנים מהחוויה הטמונה בצילום סלפי בעמדה מאובזרת ומיוחדת, מההזדמנות להצטלם סלפי עם חברים ובני משפחה אותם אולי לא פגשו מזמן וכמובן, מקבלים את התמונה על גבי מגנט, במתנה כמזכרת מהבר/ת מצווה.
 

העמדה האוטומטית מאפשרת בנוסף, צילום של סרטונים וברכות בווידאו ואת האופציה להשאיר לבעלי השמחה מזכרת מיוחדת.בעלי השמחה כמובן, זוכים לקבל את כל תמונות הסלפי אשר צולמו במהלך האירוע שלהם וכמובן גם את סרטוני הברכות בווידאו – אתם חייבים להודות שאין מזכרת יותר מדליקה וייחודית מזו. בר/ת מצווה לא שוכחים.

 

אז אם אתם מעוניינים לשדרג את הבר/ת מצווה שלכם באטרקציה מיוחדת אשר תספק לאורחים גם חוויה וגם מזכרת מושלמת - אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבל את כל הפרטים על עמדת צילום סלפי לבר/ת מצווה שלכם.

 

#האטרקציה #בר/ת מצווה #ברמצווש #בתמצווש 

עמדת צילום Selfie

צור קשר

לפרטים נוספים וייעוץ חינם התקשרו עכשיו!
כתובת:
משרד ראשי מרכז: התקווה 2 הרצליה
משרד דרום: מילנסקי 30 באר שבע
משרד צפון: קיבוץ תל קציר ת.ד 91 עמק הירדן
טלפון:
האימייל שלנו:
פארטי בוקס, אטרקציות לאירועים