תודה שכתבתם לי
אצור קשר בהקדם
השארת הודעה מהירה
פארטי בוקס, אטרקציות לאירועים
שליחת הודעה מהירה
להזמנות חייגו 050-4299933

מציאות מדומה

אם אתם תרים אחר אטרקציה מיוחדת אשר בכוחה להפוך כל אירוע, לחוויה מהנה ובלתי נשכחת – משקפי מציאות מדומה מהווים את האטרקציה אשר תענה על כל הדרישות שלכם והרבה יותר מזה.  

מציאות מדומה היא אטרקציה חדשנית וייחודית אשר כבשה בשנים האחרונות את עולם האירועים מכל הסוגים ובכל סדרי הגודל ונחשבת ללהיט גם אצל ילדים וגם עבור מבוגרים.

האטרקציה הזאת מבוקשת בכל בר בת מצווה, באטרקצית המציאות המדומה אנחנו מפעילים לכם משחקים שמתאמים לכם. ללא אלימות. רק חוויה מדהימה של מציאות אחרת בתוך אולם הבר/ת מצווה... הכי שווה.
 

ברגע שמרכיבים את משקפי המציאות המדומה, הכול נראה אחרת והמציאות משתנה מהקצה אל הקצה – לאן שאתם לא מסתכלים, אתם יכולים לחוות את התחושה של רכבת הרים ב-360 מעלות: האנשים, הנופים וכמובן, אתם שמרגישים כחלק מנוסעי הרכבת. מלבד הרכבת, תוכלו לבחור בין מגוון רחב של סרטים, אשר כל אחד מהם מדמה מציאות אחרת. מדובר בחוויה שכל אחד ירצה לקחת בה חלק ואין ספק שידברו עליה גם ימים רבים אחרי שהאירוע יסתיים.

אז אם אתם מעוניינים שהאטרקציה המדליקה והמיוחדת הזאת תהווה חלק מהאירוע שלכם – אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר מציאותי עוד היום ולברר על מציאות מדומה. 

מציאות מדומה

צור קשר

לפרטים נוספים וייעוץ חינם התקשרו עכשיו!
כתובת:
משרד ראשי מרכז: התקווה 2 הרצליה
משרד דרום: מילנסקי 30 באר שבע
משרד צפון: קיבוץ תל קציר ת.ד 91 עמק הירדן
טלפון:
האימייל שלנו:
פארטי בוקס, אטרקציות לאירועים