תודה שכתבתם לי
אצור קשר בהקדם
השארת הודעה מהירה
פארטי בוקס, אטרקציות לאירועים
שליחת הודעה מהירה
להזמנות חייגו 050-4299933

מסך לבן

כל מי שמתכנן חתונה, בר מצווה או אירוע אחר, ישאף לאירוע מוצלח ובלתי נשכח – אירוע שאורחיו ידברו בשבחו גם ימים רבים לאחר שהוא יסתיים, מסך לבן מהווה כאטרקציה לאירועים אשר בכוחה להשיג את המטרה הזאת ולהפוך את האירוע שלכם למהנה, חוויתי וייחודי.
מסך לבן היא אטרקציה חדשה וחדשנית, אשר בתוך זמן קצר הפכה להיות להיט גדול בכל סוגי האירועים והשמחות.
אז אם גם אתם רוצים להעניק למוזמנים שלכם חוויה מהנה ומשעשעת שהיא גם מזכרת איכותית מהאירוע שלכם – המסך הלבן היא הכתובת עבורכם !
 

מה זה מסך לבן?

 

מסך לבן – וויט סקרין, הוא בעצם סטודיו צילום נייד אשר מורכב במיקום מרכזי באולם (או בכל מקום אחר בו אתם מקיימים את האירוע) - הסטודיו המשוכלל כולל: מסך לבן צילום גדול, פלאשים ברמה הגבוהה, תאורה מקצועית, ביותר וכמובן, צלם מנוסה ומוכשר אשר תפקידו להנציח את האורחים. מכיוון שהמסך הלבן הינו בולט, מרשים וממוקם באזור רחבת הריקודים או במיקום מרכזי אחר, כל האורחים מבחינים בו ומגיעים בזמנם להצטלם ולצאת מהאירוע עם מזכרת מדליקה ויפה וכמובן בלבן בזכות המסך הלבן

לרשות האורחים עומדים מגוון רחב של אביזרים מצחיקים כמו: כובעים ופאות, כך שיש להם הזמנות "להשתגע" ולהשתעשע ביחד עם עוד אנשים או לבד וליהנות בסופו של דבר מתמונה ייחודית ברמה של צילום סטודיו, אותה יוכלו לתלות על המקרר או בכל קיר לבן.
מסך לבן מוציא תמונות מודפסות וממוסגרות, יוצאות באיכות גבוהה במיוחד ואינן דוהות לאורך השנים - כך שבהחלט מדובר במזכרת אשר יכולה לשרוד לנצח!
גם אתם, בעלי השמחה, לא תקופחו כמובן ותקבלו מזכרת קסומה בדמותו של דיסק אשר מכיל את כל התמונות אשר צולמו בסטודיו במהלך האירוע.

 

מזכרת בליגה אחרת - מסך לבן

 

מסך לבן הוא הזדמנות עבורכם להעניק לאורחים שלכם תמונה מגניבה ומיוחדת אשר תבלוט בין שאר המגנטים ה"רגילים" אשר צולמו באירועים אחרים.

אז אם חשקה נפשכם לשדרג את האירוע שלכם באטרקציה חדישה, מדליקה ומרעננת – המסך הלבן זאת הכתובת עבורכם. מסך לבן, יאפשר לכם להעניק לאורחים שלכם חוויה כיפית שהיא גם מתנה אטרקטיבית וגם מזכרת אשר תהפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח ! 

מסך לבן
מסך לבן
מסך לבן
מסך לבן
מסך לבן
מסך לבן

צור קשר

לפרטים נוספים וייעוץ חינם התקשרו עכשיו!
כתובת:
משרד ראשי מרכז: התקווה 2 הרצליה
משרד דרום: מילנסקי 30 באר שבע
משרד צפון: קיבוץ תל קציר ת.ד 91 עמק הירדן
טלפון:
האימייל שלנו:
פארטי בוקס, אטרקציות לאירועים