תודה שכתבתם לי
אצור קשר בהקדם
השארת הודעה מהירה
פארטי בוקס, אטרקציות לאירועים
שליחת הודעה מהירה
להזמנות חייגו 050-4299933

המדריך לתכנון חתונה

המדריך לתכנון חתונה

 

מצד אחד, ארגון חתונה טומן בחובו הרבה התרגשות - כאשר גם במקרים בהם אתם נאלצים לכתת רגליכם בין אולמות אירועים רבים, תעשו זאת באהבה ומתוך מחשבה אופטימית שאולי האולם הבא בו תבקרו, יהיה המקום בו תתחתנו. אבל לצד זאת, ארגון חתונה כולל בתוכו גם חששות ולחצים רבים – בעיקר אם אתם נמנים על אותם אנשים אשר לא מוכנים להתפשר על פחות מחתונת החלומות שלכם. הרי כשמדובר בהליך של תכנון חתונה, לכל פרט יש חשיבות רבה ותפקיד משמעותי להצלחת האירוע  - ורק המחשבה לבדה, על כך שמשהו יכול להשתבש מדירה שינה מעיניהן של כלות עתידיות רבות (וגם של חלק מהחתנים). אז בכדי לצלוח את ההכנות לאירוע, חשוב לתכנן אותו בצורה מסודרת תוך שימת הדגשים החשובים ובחירה נכונה של כל הספקים ואנשי המקצוע אשר ייקחו חלק באירוע.

 

בחירת המקום – הדרך לאולם המושלם
בחירת מקום החתונה, תהווה בדרך כלל כצעד הראשון עליו יושם דגש בעת תכנון החתונה. אז יש כאלו שיש להם מזל, הם כבר יודעים (ובעיקר יודעות) שנים ארוכות היכן הם יתחתנו ובמידה והתאריך המבוקש פנוי, אז אפשר לסגור עניין ולהמשיך לשלבים הבאים בהליך התכנון.
לעומת זאת, יהיו כאלו שלא יהיה להם אפילו כיוון לגבי המקום.
במקרה שכזה, קיים סיכוי שאותו זוג ימצא את עצמו מבקר בכל אולמות האירועים הנמצאים ברדיוס של חמישים קילומטר מאזור המגורים שלו.
בסופו של דבר, חשוב לבחור במקום אשר יתאים בגודל לכמות המוזמנים, יענה על התקציב אותו הזוג מוכן להשקיע במטרה וכמובן, יענה על הטעם של החתן והכלה.

 

אוכל ואלכוהול – עניין של טעם וטעימות
אחרי שבשעה טובה האולם נבחר והתאריך נסגר, מגיע הרגע להרכיב את התפריט. במידה והאולם יהיה זה שמספק את האוכל, התהליך יהיה פשוט יותר – הזוג יוזמן לטעימות, במהלכן יוכל להרכיב את תפריט המנות אשר יוגש באירוע שלו.
במקרים בהם הזוג מבצע הזמנה של חברת קייטרינג חיצונית, חשוב מאוד לקחת בחשבון, שעד שהוא ימצא את החברה המבוקשת, יצא לו לקחת חלק במגוון רחב של ארוחות לצורך טעימות (שלא תמיד תהיינה טעימות אגב).
החדשות הטובות הן, שככל שהזוג יבדוק מספר רב יותר של חברות קייטרינג, כך יעלו הסיכויים שהוא ימצא בסופו של דבר את החברה אשר תספק את האוכל הכי טעים, מרשים ואיכותי.
כמובן שמבחינת האלכוהול יהיו כאלו שיסתפקו במה שהאולם מציע והיו כאלו שיבחרו להעשיר את הבר במשקאות מחו"ל או להזמין שרותי בר אקטיבי.

 

אטרקציות לאירועים – על יונים, זיקוקים וממתקים
אחרי שצלחתם את כל השלבים הראשוניים, יהיה אפשר אולי לחשוב שהחלק הקשה מאחוריכם – אך טעות בידכם. בחירת אטרקציות לאירועים יכולה להיות מורכבת והסיבה לכך, היא ריבוי האפשרויות. בכדי לבחור נכון, כדאי לחשוב על כיוונים רלוונטיים לדוגמא: אטרקציות לחופה, אטרקציות מעולם הצילום, אטרקציות אכילות וכן הלאה.. ברגע שתבינו את הכיוון, תוכלו להיחשף לכמה שיותר אטרקציות מאותו הכיוון ולבחור מתוכן את האטרקציות המתאימות ביותר. 

 

צור קשר

לפרטים נוספים וייעוץ חינם התקשרו עכשיו!
כתובת:
משרד ראשי מרכז: התקווה 2 הרצליה
משרד דרום: מילנסקי 30 באר שבע
משרד צפון: קיבוץ תל קציר ת.ד 91 עמק הירדן
טלפון:
האימייל שלנו:
פארטי בוקס, אטרקציות לאירועים