תודה שכתבתם לי
אצור קשר בהקדם
השארת הודעה מהירה
פארטי בוקס, אטרקציות לאירועים
שליחת הודעה מהירה
להזמנות חייגו 050-4299933

אירועים ושמחות - האטרקציות החדשות שחשוב להכיר

אירועים ושמחות - האטרקציות החדשות שחשוב להכיר

 

כמו רוב האנשים, גם אנחנו מקבלים הזמנות לאירועים לעיתים קרובות - עוד חבר מהעבודה חוגג בת מצווה לבת שלו, לעוד בת דודה נולד בן והבת של החברה הכי טובה של אימא מתחתנת ומכוון שאף אחד לא רוצה לריב עם אימא, אז צריך ללכת גם לחתונה הזאת.
אז נכון שלא לכל האירועים אנחנו הולכים בשמחה והרבה פעמים זה מתוך תחושת חובה, אבל, במקרים רבים נמצא את עצמנו מופתעים לטובה.
כי אחרי שבכל האירועים האחרונים, היו רק תקליטנים שניגנו את אותם הלהיטים, אחרי שאכלנו דג סלמון בכל וריאציה אפשרית ואחרי שדלת המקרר שלנו מלאה עד אפס מקום במגנטים - שבחלק גדול מהם לא יצאנו פוטוגניים. יכול להיות, שדווקא הבת של החברה של אימא תפתיע והאטרקציות באירוע שלה יהיו הרבה יותר חדשניות ומדליקות, במקום סלמון למנה ראשונה, יהיה באירוע שלה דוכן סושי בהזמנה אישית, במקום תקליטן, תהיה להקה, ובמקום צלם מגנטים היא אולפן עם מסך לבן.


אז אם גם אתם מארגנים אירוע בקרוב ורוצים שהאירוע שלכם יהיה מעניין, אטרקטיבי וייחודי, ישנן מספר אטרקציות לאירועים שחשוב שתכירו:

 

מסך ירוק/ מסך לבן – מגנטים מעולם אחר

מסך ירוק ומסך לבן הם הגרסה החדשנית והמשודרגת של המגנטים אותם כולם מכירים. מדובר באולפן נייד הכולל מסך ירוק או לבן, תאורה מקצועית ומגוון רחב של אביזרים מדליקים להעשרת התמונה. האולפן מוצב במיקום מרכזי באולם ולהצטלם בין אם לבד ובין אם בזוגות, שלישיות או קבוצות. התוצאה היא תמונת מגנט ברמה גבוהה במיוחד - תמונה מיוחדת ושונה מכל מה שאתם מכירים.

 

תא קריוקי – שרים ומשתוללים

תא קריוקי גם נמנה על האטרקציות המגיעים בדמותם של "אולפנים ניידים". באולפן הזה ממתינים לאורחים מאות שירים לבחירה. הם בוחרים שיר, שרים אותו לצלילי המנגינה, נהנים מהחוויה, מקבלים דיסק מתנה ומשאירים מזכרת מגניבה לבעלי השמחה.

 

מסיבת אוזניות

אנשים אשר עורכים אירוע במקום בו אי אפשר להרעיש אחרי שעה מסוימת או שאי אפשר להרעיש בכלל. ימצאו את האוזניות כאטרקציה שימושית במיוחד. באמצעות האזניות אפשר לרקוד לצליליהם של להיטים שמחים ומדליקים ועדיין לא להרעיש לשכנים.

 

דוכני מזון

אומנם דוכני מזון הם לא אטרקציה חדשה. אבל בכל פעם יוצאים דוכנים חדשים ומקוריים. בין היתר תוכלו לבחור בין: סושי בהרכבה אישית, פוקאצ'ות מהטבון, המבורגרים, גלידות ומתוקים אחרים ועוד המון אפשרויות מגרות וטעימות.

 

 

צור קשר

לפרטים נוספים וייעוץ חינם התקשרו עכשיו!
כתובת:
משרד ראשי מרכז: התקווה 2 הרצליה
משרד דרום: מילנסקי 30 באר שבע
משרד צפון: קיבוץ תל קציר ת.ד 91 עמק הירדן
טלפון:
האימייל שלנו:
פארטי בוקס, אטרקציות לאירועים