תודה שכתבתם לי
אצור קשר בהקדם
השארת הודעה מהירה
פארטי בוקס, אטרקציות לאירועים
שליחת הודעה מהירה
להזמנות חייגו 050-4299933

קד"ם ועסקי

כמו רוב האנשים, גם אנחנו מקבלים הזמנות לאירועים לעיתים קרובות - עוד חבר מהעבודה חוגג בת מצווה לבת שלו, לעוד בת דודה נולד בן והבת של החברה הכי טובה של אימא מתחתנת ומכוון שאף אחד לא רוצה לריב עם אימא, אז צריך ללכת גם לחתונה הזאת.
אז נכון שלא לכל האירועים אנחנו הולכים בשמחה והרבה פעמים זה מתוך תחושת חובה, אבל, במקרים רבים נמצא את עצמנו מופתעים לטובה.
כי אחרי שבכל האירועים האחרונים, היו רק תקליטנים שניגנו את אותם הלהיטים, אחרי שאכלנו דג סלמון בכל וריאציה אפשרית ואחרי שדלת המקרר שלנו מלאה עד אפס מקום במגנטים - שבחלק גדול מהם לא יצאנו פוטוגניים. יכול להיות, שדווקא הבת של החברה של אימא תפתיע והאטרקציות באירוע שלה יהיו הרבה יותר חדשניות ומדליקות, במקום סלמון למנה ראשונה, יהיה באירוע שלה דוכן סושי בהזמנה אישית, במקום תקליטן, תהיה להקה, ובמקום צלם מגנטים היא אולפן עם מסך לבן. 

כלים והמוצרים להשתתף באירועי יוקרה ומסיבות חג

באירועי יוקרה אנחנו נותנים דגש על רמת השירות והמוצרים היוקרתיים, האטרקציות נבחרות בקפידה ומתאומות עם הלקוח על איכות המוצר. יש לנו את הידע להעלות את רף האירוע מסטנדרט לאקסקלוסיבי...תנו למקצועיות שלנו להבליט את האירוע.
כלים והמוצרים להשתתף באירועי יוקרה ומסיבות חג
ימי כייף לעובדים, ימי ספורט ייחדיים וימי גיבוש לעובדים

ימי כייף לעובדים, ימי ספורט ייחדיים וימי גיבוש לעובדים

ימי כייף לעבודים, ימי סופרט אפשר לבחור בין ספורט אתגרי (ספורט אקסטרים) לבין ספורט יותר סולידי עם מוזיקה נעימה. ימי גיבוש לעובדים - אנחנו משקיעים המון מחשבה באטרקציות לגיבוש צוות העובדים לחדד את עובדת הצוות בין מחלקות בבמקום העבודה.

אירועי ילדי הועדים ימי הפנינג וכייף להורים וילדים

כיום חברות שמבצעות ימי כייף לעבודים צריכיות לקחת בחשבון שהמון הורים בחברה בעלי ילדים קטנים. אנחנו בפראטי בוקס נותנים לכם את הפיתרון האולטימטיבי לשילוב בין אירוע ימי כייף לחברה עם אטרקציות לילדים, באו תהינו כל המשפחה :-)
אירועי ילדי הועדים ימי הפנינג וכייף להורים וילדים
קייטנות וימי החגים קייטנות קיץ

קייטנות וימי החגים קייטנות קיץ

אז כולנו יודעים איזה קשה להורים במיוחד להורים הצעירים לעבור את ימי הקייץ. גם פה יש לפארטי בוקס פיתרון!!! מבחר קייטנות קונספט לחודשי הקיץ ואתם יכולים להיות רגועים שהילדים בידיים טובות ואתם עובדים כרגיל. קיץ נעים לכולם.

צור קשר

לפרטים נוספים וייעוץ חינם התקשרו עכשיו!
כתובת:
משרד ראשי מרכז: התקווה 2 הרצליה
משרד דרום: מילנסקי 30 באר שבע
משרד צפון: קיבוץ תל קציר ת.ד 91 עמק הירדן
טלפון:
האימייל שלנו:
פארטי בוקס, אטרקציות לאירועים